10. Festiwal Muzyki Rockowej ROCKOWISKO 2018

Po raz dziesiąty spotkamy się w hajnowskim amfiteatrze!

Festiwal odbędzie się 28 lipca 2018 r.

plakat2018

 ZBIÓRKA charytatywna dla PAULINY podczas 10. Festiwalu Rockowisko Hajnówka 2018

Paulina do niedawna była energiczną, pełną pasji i wdzięku kobietą. 39-latka sama wychowywała 12-letnią córkę Natalię, łącząc z sukcesem macierzyństwo i pracę zawodową. Lekarz stomatolog z powołaniem – uwielbiała w szczególności pracę z małymi dziećmi. Każdą wolną chwilę poświęcała na swoją pasję, jaką była jazda rowerem i miłość do gór.

Niestety, niecały rok temu jej życie stanęło do góry nogami. Rak szyjki macicy w zaawansowanym stadium B3. Diagnoza wydawała się być nierealna, bo przecież jako lekarz zawsze dbała o swoje zdrowie, regularnie badając się i pamiętając , że przy tego typu chorobach profilaktyka jest najskuteczniejszym sposobem uniknięcia potencjalnych kłopotów.
Natychmiast po diagnozie wdrożone zostało leczenie zaproponowane w Polce: usunięcie węzłów chłonnych miednicy mniejszej, radioterapia i chemioterapia oraz dwa zabiegi brachyterapii. Przez moment wydawało się, ze jej stan się polepszył, mimo, ze cały organizm został mocno osłabiony leczeniem a układ odpornościowy prawie odmówił posłuszeństwa. Niestety okazało się, ze choroba postępuje, atakując kolejne węzły chłonne i osłabiając cały organizm, a kolejna seria chemioterapii jest nieskuteczna i atakuje układ nerwowy, niszcząc go w bezwzględny sposób.
W tej chwili jedynym ratunkiem dla Pauliny jest terapia poza granicami kraju. Dzięki temu, ze praktycznie od samego początku choroby podjętych zostało kilka inicjatyw mających na celu zebranie pieniędzy na leczenie, Paulina trafiła do kliniki dr. Janusa Vorreitera w Hinterschmidding w Niemczech, gdzie przedstawiono jej konkretny, dobrany do jej rodzaju nowotworu plan diagnostyki i leczenia. Ma on objąć chemioterapię celowaną, immunoterapię, oraz szereg zabiegów wzmacniających organizm. Niestety kwota kosztorysu znacznie przekracza możliwości Pauliny i jej rodziny. Półroczny koszt leczenia to ok. 15 000 Euro. Liczy się każda pomoc, każda złotówka. Razem możemy więcej!

 Wpłat można dokonywać: subkonto Pauliny w Fundacji Onkologicznej NADZIEJA :03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 w tytule: FON - SUB - MAR - 02 lub https://www.siepomaga.pl/pokonam-raka

 Link do licytacji :https://www.facebook.com/events/243620919562209/  


PLIKI DO POBRANIA:

Regulamin Festiwalu

Regulamin obiektu

 

logo rockowisko 2018

FaniMani

baner FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery

2021  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.