Rusza 8. edycja FMR Rockowisko Hajnówka 2016!

Po raz ósmy spotkamy się w hajnowskim amfiteatrze! Festiwal odbędzie się 30 lipca 2016 r.

Przez siedem lat przewinęło się Was nie mało, nie mało zagrało też kapel.

Przez 7 edycji festiwalu zgłosiło się do nas około 500 kapel konkursowych z Polski, Słowacji, Irlandii, Litwy i Białorusi, USA prawie 70 z nich zagrało na festiwalowym konkursie, poza konkursem zagrały takie zespoły jak:

Farben Lehre, Proletaryat, Cela nr 3, Moskwa, GaGa/Zielone żabki, Armia, Tomek Lipiński &TILT!, Sedes i Defekt Mózgu, Sex Bomba, B.N. (Białoruś), Relikt (Białoruś), Ściana (Białoruś), Qulturka, Kabanos, Przeciw, Błękitny Nosorożec, The Bill, Sajgon, Alians, Leniwiec, Swobodna, Hellraizer i wiele innych.

Naszymi laureatami byli – MATERIA, SKOWYT, METALIATOR, THE TOOBES (BY), RELIKT (BY), ŚCIANA (BY), ELKSTONE!

Kto zagra, jakie szykują się niespodzianki- będziemy na bieżąco informować, a już teraz zapraszamy wszystkie kapele zainteresowane wzięciem udziału w festiwalowym konkursie kapel!!! Zapoznajcie się z Regulaminem Festiwalu, Regulaminem Konkursu Kapel, wypełnijcie Formularz zgłoszeniowy i wyślijcie materiał by zagrać na Festiwalu w Hajnówce. Szczegóły w zakładce KONKURS KAPEL na stronie www.rockowisko.hajnowka.pl

Zgłoszenia tylko do 10 czerwca 2016 r.!!!

logo rockowisko 2016

FaniMani

baner FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery

2021  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.