Rozkład Jazdy 2014

KONKURS:

13.00   NO LOGO- rock/funk/reggae  (Sejny)

13.30   JUŻ NIE ŻYJESZ - nowa fala (Łódź)

14.00   ELKSTONE - rock/metal (Ełk)

14.30   OTHERMIND -  metal (Białystok)

15.00   LINCZ - metal (Poznań)

15.30   POLSKA B - rock (Białystok)

16.00   DZIECIUKI – punk/folk (Grodno-Białoruś)

16.30   SECESJA- punk/trash (Rzeszów)

17.00   ŚCIANA – alternative rock  (Brześć - Białoruś )

17.30   AQQ – ska/punk rock (Płock) 

 

18.00   laureat II nagrody 2013-ROOSTER – hard rock (Łuków)

18.00 – 18.30 NAGRODA PUBLICZNOŚCI- GŁOSOWANIE !!!!!!      

18.50 laureat I nagrody 2013 i nagrody publiczności 2013- RE1IKT – alternative/progressive/post-metal  (Mińsk - Białoruś) 

19.40  PRZECIW – punk rock (Lublin)

20.20   OGŁOSZENIE  WYNIKÓW / WRĘCZNIE  NAGRÓD   

20.30   KABANOS - Rock/Metal/Punk/Dramat Współczesny/Debilcore/EvolutionMusic (Piaseczno)

22.00   FIRE SHOW    

22.00   SEDES + Siwy z Defektu Muzgó - punk rock (Wrocław/Wałbrzych)

23.30    PROLETARYAT – punk rock/hard rock/ heavy metal (Łódź)

logo rockowisko 2014

2019  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.