REGULAMIN KONKURSU KAPEL NA FESTIWALU ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2009:
 
1. Kapela musi wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.rockowisko.hajnowka.pl i wysłać go pocztą wraz z 3 utworami na CD (np. ze studia, próby- jeśli dobra jakość, koncertu), na adres:
Festiwal „ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2009”
ul. Gęsia 5
17-200 Hajnówka
 
2. Zgłoszenia będą przyjmowane od 15 III - do 31 V 2009 roku.
 
3. O zakwalifikowaniu się do konkursu organizatorzy powiadomią e’mailem, lub sms-em. Pojawi się też info na stronie internetowej festiwalu.
 
4. Do konkursu zakwalifikuje się 10 zespołów wyłonionych przez organizatorów.
 
5. Kolejność grania zostanie ustalona na drodze losowania przez organizatorów.
 
6. Zakwalifikowany zespół podczas KONKURSU KAPEL będzie miał 20 min. na zaprezentowanie swojego zespołu. Czas będzie liczony od momentu wejścia na scenę.
 
7. W czasie KONKURSU KAPEL nie będzie bisów.
 
8. Kapelom nie będą zwracane koszty dojazdu.
 
9. Organizatorzy nie zapewniają zespołom noclegów. Możliwe jest jednak wskazanie przez organizatorów tanich miejsc do przenocowania (np. namioty, pokoje gościnne, kwatery agroturystyczne). W tej sprawie proszę o kontakt e’mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu.

logo rockowisko 2017

logo rockowisko 2019

FaniMani

baner FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery

2021  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.