Rozkład jazdy

 Już wiemy , że zagrają:

SEXBOMBA - legenda punk rocka na 25-lecie istnienia na FMR ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2011!!!

Powstał w 1986 w Legionowie, liderem grupy jest Robert Szymański. Ma na swoim koncie 20 płyt. W lutym 2011 ukazała się najnowsza "CTRL+ALT+DELETE" a na niej teledysk „Raz Przeżyty Dzień” gdzie gościnnie wystąpili liderzy czołowych punkowych grup w Polsce. To największa jak dotąd tego typu produkcja w historii polskiej muzyki.Oprócz Roberta Szymańskiego (SEXBOMBA) gościnnie zaśpiewali i wystąpili: Cichy (FORT BS), Iglak (BULBULATORS), Jaromir (WC), Harcerz (ANALOGS), Siczka (KSU), Marek Wiernik i Zygzak (TZN XENNA).

Strona zespołu: www.sexbomba.band.pl

Do posłuchania i obejrzenia: SEXBOMBA - "New York Syty"- official video
SEXBOMBA - "Woda woda woda" -Przystanek Woodstock 1996


 

LENIWIECpunk rock  (Jelenia Góra) -  http://www.leniwiec.eu/

Leniwiec gra melodyjnego, czadowego punk-rocka wzbogaconego dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Punk rock w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor. Grają od 1995 roku, na koncie mają 4 płyty. Zespół zagrał prawie 700 koncertów w 9 krajach, grając z największymi gwiazdami i legendami sceny punk-rockowej: The Exploited, GBH, Asta Kask, Wasted, NVU, Oi Polloi, Zemezluc, La Fraction, Shelter, Lama. Zespół jest zapraszany na największe festiwale punk-rockowe w Europie: Puntala (Finlandia), Antifest (Czechy), Punk am Ring (Niemcy), oraz Przystanek Woodstock (Polska).
Do posłuchania i obejrzenia: Leniwiec- "Droga"- official video
Leniwiec- "Helena" - official video

B.N.- post grunge- metal / alternatywa z Białorusi www.myspace.com/biaznazwy
:B:N: to skrot od "Biaz Nazvy" ( "Bez Nazwy"). Zespół został założony w grudniu 1999 roku. Muzycy dali się poznać polskiej publicznosci choćby podczas dziesiątek koncertow danych na terenie całej Polski, wystepując m.in. jako  gwiazda festiwalu Basowiszcza, czy festiwalu Union Of Rock w Węgorzewie (2006 r. ). Zespół śpiewa w języku białoruskim.
 
Do posłuchania i obejrzenia: B:N: " Kaniusznia"- official video
B:N: "Żyvie ROCKnROLL"
 

HELLRAIZER -heavy metal (Białystok) - www.hellraizer.pl

Hellraizer powstał w 2004 roku w Białymstoku by grać klasyczny heavy metal. Po kilku męczących zmianach składu związanych z wymianą perkusisty i wokalisty oraz nagraniu trzech płyt demo, zespół doczekał się zarejestrowania pełnowymiarowego albumu „In the Cage”. Do ważniejszych wydarzeń w historii kapeli należy nawiązanie współpracy z Browarem Ciechan- dla których powstał numer "Król Ciechan"- hymn Browaru! To właśnie dzięki temu zespół zyskał możliwość wydania profesjonalnego materiału.Hellraizer ma na swoim koncie około stu większych i mniejszych koncertów. O zespole i ich płycie można było przeczytac w styczniowym "Teraz Rocku".

Do posłuchania i obejrzenia: Hellraizer "Dream Hunter"- video


SKOWYT -punk rock / alternatywa (Warszawa) - www.skowyt.net

laureat I miejsca 2. Festiwalu ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2010

rockowy dynamit z warszawskiego undergroundu! Nieprzewidywalne koncerty, mocny przekaz i ostra muza! 

Do posłuchania i obejrenia: Skowyt "Ona jest nazi" - official video


 

CLIMATT - rock (Brzeg) - www.myspace.com/climattband

laureat II miejsca 2. Festiwalu ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2010Czworo chłopaków i mocny żeński wokal tworzą rockowy CLIMATT tego zespołu.

Do posłuchania i obejrzenia: Climatt "Ciekawa gra"- Rockowisko Hajnówka 2009

 
 
 

Festiwal poprowadzi:
 

 ŁUKASZ STEPANIUK - dziennikarz muzyczny, producent audycji radiowych

logo rockowisko 2011

FaniMani

baner FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery

2021  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.