Zespoły konkursowe

Spośród 33. zgłoszonych zespołów organizatorzy do Festiwalowego konkursu kapel zakwalifikowali następujące zespoły (podane w przypadkowej kolejności):

1. WOLFSHADE – metal (Brześć, BY);
2. DIGGER – metal core (Pszów);
3. SKOWYT – punk rock (Warszawa);
4. DEGRADACJA – progresive hard core (Łapy);
5. FONOFUZJA – rapcore (Strzelno);
6. INTERCITY – rock alternatywny (Legionowo);
7. D_TAILS – alternative metal (Brześć, BY);
8. OBUWIE – punk rock (Tuchola);
9. CLIMATT – rock (Brzeg);
10. THE MESS – rock/grunge (Tuszyn);

LISTA REZERWOWA:

1. VOBISCUS – death/black metal (Hajnówka);
2. PURE REFLECTION – metal core (Białystok);
3. PIGS LIKE PIGEONS – rock (Przemyśl);
4. THE BARDONS – rock (Olsztyn);

O kolejności kapel w konkursie zadecyduje losowanie organizatorów!

 

Organizatorzy dziękują wszystkim zespołom, które nadesłały swoje zgłoszenia

Zespoły, które nadesłały swoje zgłoszenia do Festiwalowego konkursu kapel:
1. CLIMATT - rock (Brzeg)
2. BACK SLY - rock,alternatywa,new wave (Białystok)
3. PRODLEF - metal (Warszawa)
4. WOLFSHADE - metal (Brześć, Białoruś)
5. MESSA - rock,hard core (Olsztyn)
6. DRUNK HOUSE - punk rock (Giżycko)
7. TRANSPORTER - heavy rock'n'roll (Iława)
8. ALUMINIUM OVERCAST - hard rock/heavy metal (Poznań)
9. DIGGER - metal/metalcore/noizz (Pszów)
10. DIARY OF SORROW - rock/metal (Biłgoraj)
11. VENFLON - metal/grunge (Warszawa)
12. AXIS MUNDI - rock (Kraków)
13. OBUWIE - punk rock (Tuchola)
14. APOGEUM - punk rock / metal (Bartniki)
15. THE POLLOCK - brit/pop (Kijów, Ukraina)
16. SKOWYT - punk/rock (Warszawa)
17. ELECTRIC LANDLADY - punk/rock/grunge (Kraków)
18. FIREFLOWER - gotycki rock (Kielce)
19. THE BARDONS - pop/rock (Olsztyn)
20. DEGRADACJA - progresive hc (Łapy)
21. ABSYNTH - eksperimental rock/modern metal (Tarnowskie Góry)
22. SNAKES OF GOD - metal/hc/progresive (Białystok)
23 KRÓLIK NA UWIĘZI - punk rock (Hajnówka)
24. TIM - rock/rock alternatywny (Hajnówka)
25. FONO FUZJA - rapcore (Strzelno)
26. INTERCITY - rock alternatywny (Legionowo)
27. PURE REFLECTION - metalcore (Białystok)
28. D_TAILS - alternative metal (Brześć, Białoruś)
29. ZAGADKA - rock (Toruń)
30. VOBISCUS - melodyjny death/black metal (Hajnówka)
31. COLIN ROPE - rock indie/ alternatywny (Białystok)
32. PIGS LIKE PIGEONS - rock (Przemyśl)
33. THE MESS - rock/grunge (Tuszyn)

Gratulujemy zakwalifikowanym kapelom i życzymy powodzenia w konkursie!

logo rockowisko 2010

2017  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.