Zespoły konkursowe

Na konkurs kapel zgłosiło się 46 zespołów.

Sztab organizacyjny wyłonił 10 kapel, które zagrają w konkursie 25 VII 2009.

 

Do konkursu kapel  zgłosiły się następujące zespoły:

 

  1. ENBLEMA ? Nu-metal (Syców)
  2. ABSYNTH ? rock / new metal (Tarnowskie Góry)
  3. JAMAROCK ? rock / blues (Zabrze)
  4. BACK SLY ? rock alterntywny (Białystok)
  5. REQUIEM ? rock alternatywny (Wrocław)
  6. NA ALBATROSIE ? rock (Poznań)
  7. THE G[H]OST -  rock (Gostyń) 
  8. CHRIS JUNE ? ju-jitsu metal / prog karate rock (Wrocław)
  9. FAT BELLY FAMILY- grunge (Szczecin)
  10. WILDHAWK - rock (Białystok)
  11. SLIDE - britpop (Piła)
  12. VOLTAIRE - rock / hard rock/folk/metal (Bydgoszcz)
  13. DIGGER - nu - metal (Jastrzębie Zdrój)
  14. CLIMATT - rock (Brzeg)
  15. AFIRMACJA - rock (Godziszka)
  16. ROAD - rock (Białystok)
  17. HORNAD - metal (Radziejów Kujawski)
  18. JUNK HUSTELER - rock / metal / grunge (Pruszków)
  19. EFEKT UBOCZNY - metal (Nowa Sucha)
  20. PIMPWALK - metal (Pleszew)
  21. RADIKAL KOLOR - rock / hard rock (Kraków)
  22. PSYCHOSTAZJA  - rock (Kazimierz Biskupi)
  23. HUMANICK - rock / metal (Koluszki)
  24. UNDERCITY - rock alternatywny (Koszalin)
  25. PATHFINDER - symfoniczny power metal (Wałcz)
  26. GORE - rock (Łódź)
  27. SINEATER - hard rock / grunge (Luzino) 
  28. TRANSSEXDISCO  - rock / pop (Ełk)
  29. GRAF HOTEL - rock / blues (Ełk)
  30. BLACK CHASM - hard rock (Lubaczów)
  31. MATERIA - metal (Szczecinek)
  32. COWARD PRIDE - hard rock / heavy metal (Legnica)
  33. KREDENZ - rockprogresywny (Wrocław)
  34. KUBA ROZPRUWACZ - punk rock / oi (Hajnówka)
  35. DIG THE HOLE - hard rock (Białystok)
  36. NAMMOTH - metal (Ełk)
  37. THE WAY ? rock / hard rock / metal (Tarnów)
  38. BAD MAMA JAMA - rock (Czerniejewo)
  39. BLOOSZCZ ? pop / rock (Warszawa)
  40. THE BARDONS - rock violin (Olsztyn)
  41. KACKILLER - rock (Hajnówka)
  42. HEVELION ? trash / hc / metal (Michałowo)
  43. SOUNDPROOF - rock (Lublin)
  44. RANOC ? alternatywa / eksperyment / psychopoezja  /psychorap (Bydgoszcz)
  45. IN YOUR FEAR - metal core (Białystok)
  46. GARAGE ROCKET SHIP ? alternatywa / rock / indie (Dobrzyniewo Duże)

 

Oto lista kapel zakwalifikowanych do konkursu,

o kolejności grania zadecyduje losowanie organizatora:

  1. Afirmacja - rock progresywny (Godziszka);
  2. Black Chasm - hard rock (Lubaczów);
  3. Chris June - ju - jitsu metal / karate rock (Wrocław);
  4. Climatt - rock (Brzeg);
  5. In your fear - metal core (Białystok);
  6. Kackiller - rock (Hajnówka);
  7. Kuba rozpruwacz - punk rock / oi (Hajnówka);
  8. Materia - metal (Szczecinek);
  9. Ranoc - psychopoetycka alternatywa/psychorap (Bydgoszcz);
  10. Back Sly - rock alternatywny - Białystok

 

ORGANIZATORZY DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM ZESPOŁOM, KTÓRE NADESŁAŁY SWOJE

ZGŁOSZENIA!!! POZDRAWIAMY ROCKOWO!!!

 

WIĘCEJ INFORMACJI DLA ZAKWALIFIKOWANYCH KAPEL - WKRÓTCE.

 

logo rockowisko

2017  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.