Witamy

plakat rockowisko 2009

Witamy na oficjalnej stronie

FESTIWALU ROCKOWISKO HAJNÓWKA 2009

To PIERWSZY festiwal muzyki rockowej w naszym mieście. Będziemy starać się na bieżąco informować  o tym co będzie się działo.

Ale najpierw kilka słów o idei festiwalu.

 

Festiwal jest inicjatywą hajnowskich animatorów, którzy przy współpracy z  Towarzystwem Przyjaciół Hajnówki chcieliby nawiązać do klimatu sprzed kilkunastu lat, kiedy ROCK w Hajnówce był „na fali”. Funkcjonowało tu nawet po kilkadziesiąt zespołów (naliczyłem około 30), a koncerty rockowe odbywały się bardzo często i w różnych miejscach, zawsze ciesząc się powodzeniem.  Miasto wydało na świat kilka zespołów, które grywały w kraju, a niektóre grają z powodzeniem od 20 lat.

 ROCKOWISKO HAJNÓWKA ma być też alternatywą do licznych w regionie imprez masowych, komercyjnych, piknikowych. 

Jaka muzyka? ROCKOWA - w szerokim tego słowa znaczeniu. Nie ograniczamy się i nie zawężamy do wybranych gatunków muzycznych. Choć bliżej nam sentymentalnie do punka J.

Formuła. Festiwal z przyczyn niezależnych od organizatora przyjmuje jednodniową formułę - a w niej KONKURS KAPEL (patrz ZESPOŁY KONKURSOWE) oraz występy zespołów bardziej znanych z "podziemnej półki".

Koncerty będą odbywały się w miejskim amfiteatrze  w parku, w centrum miasta.

 Zwracamy się do wszystkich firm, jak i osób prywatnych gotowych wesprzeć nas finansowo. Wszystkim sponsorom festiwalu oferujemy reklamę na materiałach promocyjnych imprezy (plakaty, ulotki), festiwalowej scenie oraz w lokalnych mediach (m.in. w internecie).

 

logo rockowisko

FaniMani

baner FaniMani.pl-wspieraj-nas-banery

2021  Rockowisko   globbers joomla templates

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.